Biuro Ogłoszeń Europartner

Nasze Biuro Ogłoszeń pracuje dla Państwa od 2002 roku.

Z naszą pomocą możecie państwo zamieścić każde ogłoszenie w każdym tytule prasowym na terenie całej Polski. Współpracujemy z wydawnictwami:

 1. "Rzeczpospolita"
 2. "Dziennik Gazeta Prawna"
 3. "Gazeta Wyborcza" (13 dodatków lokalnych)
 4. "Super Ekspress"
 5. Dziennik Bałtycki
 6. Dziennik Zachodni
 7. Gazeta Krakowska
 8. Gazeta Wrocławska
 9. Głos Wielkopolski
 10. Nowa Trybuna Opolska
 11. i innymi gazetami regionalnymi i ogólnopolskimi.

Zapraszamy do Wspópracy

Tworzymy zespół młodych (przynajmniej duchowo), kreatywnych, przedsiębiorczych i stale rozwijających swoje umiejętności ludzi. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie szeroko pojętej reklamy prasowej. To wszystko umożliwia ciągły rozwój naszego Centrum, w tym także stałe poszerzanie zakresu usług i świadczenie ich na coraz wyższym poziomie. Naszym głównym celem jest zadowolenie Klienta. Dlatego też każdy z konsultantów dokłada wszelkich starań by współpraca z nami była sprawna i przynosiła oczekiwane efekty.


Każdego z Państwa traktujemy indywidualnie - wiemy, że nie każdy jest ekspertem w dziedzinie reklamy i ogłoszeń w prasie i szanujemy to. Rozumiemy też, że każdy z Państwa ma inne potrzeby - w zależności od portfela klientów, przyjętej strategii, charakteru przedsiębiorstwa. Dlatego nie ma dla nas znaczenia czy ogłoszenie dotyczy zatrudnienia pracownika, reklamy usług, czy też sprzedaży mieszkania. Za każdym razem mogą Państwo liczyć na nas w wyborze wydawnictwa i rodzaju ogłoszenia, kreacji wizerunku, aby uzyskać z niego jak najlepszy efekt przy rozsądnych kosztach.


Największą nagrodą jest dla nas stale rosnąca ilość zadowolonych ze współpracy z nami Klientów. Będzie dla nas naprawdę wielkim zaszczytem, jeżeli zechcą Państwo do Nich dołączyć.

© 2011 Europartner
Biuro ogłoszeń Nekrologi Praca ogłoszenia Nekrologi Wyborcza ogłoszenia Nekrolog Rzeczpospolita Rzeczpospolita ogłoszenia Biuro rachunkowe